––––•(-•Hoşnut Forum•-)•–––

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
––––•(-•Hoşnut Forum•-)•–––

––––•(-Türkiyenin Bilgi Deposu•-)•–––

+2
CeRen
Ho$NuT
6 posters

Amaç terbiyesizlik deil okuyunuz.. belaltı sözler..

Ho$NuT
    Ho$NuT
    Co-Admin
    Co-Admin

Erkek
    Nereden? : ne bilim nerden...
    Hobileriniz İlgi Alanınız : ortama göre:)....
    Mesleğiniz : disc jet:)...

Habi İlgi Alanı
    Ruh Haliniz: Sevecen
    Forum Tecrübeniz: Çok Fazla

heps Amaç terbiyesizlik deil okuyunuz.. belaltı sözler..

Mesaj tarafından Ho$NuT Ptsi Haz. 11, 2007 11:24 am

Yat dedi yattım, aç dedi açtım, aletini çıkarıp soktu, işini bitirdiğinde kan gelmeye başladı, çok korkmuş ve acı çekiyordum; çünkü ilk kez diş çektiriyordum!

Her gün ağzına al, okşarcasına dudaklarının arasında gezdir, zevkin doruklarına ulaştığında daha da hızlan ve sonra macunu tükür, firçayı temizle diş sağlığına dikkat et.

İki uzaylı benzin istasyonuna gitmişler, biri benzin pompasını tutmuş dötüne sokmuş, diğeri ona şaşkın bir bakışla: "Bu yaptığın normal mi?"demiş. Diğeri ise:"Hayır kurşunsuz.".demiş.

Kocamandı, elimde tam olarak tutamıyordum, çok büyüktü, aşağı yukarı salladım tam fışkıracakken ağzıma dayayıp hepsini içtim coca-cola yı çok seviyorum.

Baba der ki:"Oğlum müjde sana iş buldum." Çocuk heyecanlanır:"Ne işi baba?" Baba cevaplar:"Aşağıdaki büfede yedigün vereceksin."

Bütün gece uğraştım bir türlü delinmedi, o kadar zorladım bana mısın demedi, sabret sevgilim şimdi olacak OOOOhhhhh, delindi, kulaklarına takabilirsin küpeni.

Sen sen ol kapı önünde aşk yapma, aşkın gözü kördür ama komşununki asla.

Cep telefonunuzun daha iyi çekmesi için dik pozisyonda üzerine oturunuz, biz buna "Cep To ,,,," diyoruz. "Cep to ,,,," .... da vardır. Belki birgün başkalarıda bu uygulamaya başlar, ne dersiniz hoş olmaz mı?

Dereceye girmek için çok çalıştı; ama hasta oldu derece ona girdi.

Dünyada iki şeyi sevdim; seni ve gülü, gülü sevdim dikeni battı, seni sevdim ,,,,ün kalktı.

Elleriyle beyaz vücuduma ellediler, dudaklarıyla emdiler, ateşleriyle yaktılar, bilmem ne istediler benim gibi sigaradan.

Ey dağları taşları her şeyi yaratan rabbim, her şeye bir güzellik ayrı bir tat insanlara akıl, mantık, zeka dağıtırken bu mesaja ... ... bakan bu öküzü niye unuttun?

Ah kızım ah! Ben ne salağım; seni ne doktorlar, ne mühendisler istedi de vermedim. Üzülme anneciğim, ben hepsine verdim.

Boynuma sürterek göğüslerinin arasından, aşağıya, kalçamın yanına kadar getirip, yuvasına oturttum, çıkan şılak sesi bana güven veriyordu, sende emniyet kemeri tak

Devlet'i Osmani Ali'de terfi'i temayuzilim irfan ile olmaz .Ya olacak kuvvetli iltimas, ya olacak medeni haz ,ya da olacak delikle temas.

Sen bir afytabey-i yektasın darende deliksiz. ben o deliğin matkab-ı ihtiyaçtan kemiksiz.

Niyetim açizane-i taciz etmek değil ; bilakis efkar-ı umumede Naçizane bir sikiş teklifidir.Vereceğiniz her müspet cevap harabe-i sikimin dermanı olacaktır.

Adamın biri araba almak için galeriye gitmiş,, alamayınca kan kaybından ölmüş.

Bu güzellik, bu zeka, bu akıl , hele şu anlam dolu gözlerin büyüsü. Allah bütün güzellikleri bir yerde toplamış. Neyse kendimden çok bahsettim senden ne haber.!?

Amerikan üroloji üst kurulunun yaptığı bir araştırma sonucu *** hayatında başarısız olan insanlar mesajları okurken telefonları sağ ellerinde tutuyorlar.

Bu mesaj özel bir frekansla gönderilmiştir, zekilerde hafıza kaybı, aptallarda kısa süreli körlük, ibnelerde ise bir anlık gülümseme yapar.!!

Şu anda her 100 kisiden 35'i uyuyor, 10'u yemek yiyor, 25'i çalışıyor, 15'i *** yapıyor, 10'u araba sürüyor 4'ü ders çalışıyor bir tane salakta elinde telefon sms okuyor.

Güçlü kolları ile beni koltuğa oturttu, üstüme abandı, eline aldığı kocaman aletini ağzıma soktu, çok canım yandı ve ağzımdan kanlar akıyordu; ama çürük dişimi sonunda çekmişti.

Yürü bire ehli deve endamını göreyim, sensiz geçen günlerin ecdadını zikeyim, ben mecnun muyum ki bir _m için çöllere düşeyim. Leyla'yı da zikeyim seni de zikeyim.

Erkekler araba gibidir. Dikkat etmezsen altında kalırsın.

Galata kulesinden attım fesimi.Eyyy fani insaf et değdireyim tepesini.Değdirirsem tepesini itelemem gerisini. İtelersem gerisini, keserim nefesini.

Üfff yavrum, anam, yalarım, yutarım, döşerim.. Sayın abonemiz lütfen ürkmeyiniz bu Telsim 'in motivasyon mesajidir, biz buna cep-to taciz diyoruz. Belki başkaları da bu uygulamaya başlar ha ne dersiniz fena olmaz değil mi?

Aslı'yı sevdi KEREM . Aslı için dağları delerim dedi KEREM. Aslı vermedi bir kerem Ben böyle aşkı sikerem Smile)

Ey Fuzuli bir _m için düştün gurbete _m derindir _m serindir sefa verir millete. Ye kebabı iç şarabı vur karpuz gibi göte sen bu kafayla sikime gidersin cennete.

Bir Daha Kumar oynamayacağıma Bahse girerim;

Temel ile Dursun Trabzonda KAZI yapıyorlarmış. Kaz ölmüs.

Bütün bisikletlere bindim, Bisan a binemedim..

En iyi motor kadınınkidir. Çünki her pistona uyum sağlar kendinden yağlamalıdır.
    CeRen
    CeRen
    Çalışkan Üye
    Çalışkan Üye

Kadın
    Nereden? : İstanbul/Taksim
    Hobileriniz İlgi Alanınız : Ben Böyle mutluyum değişmeye ihdiyacım yok
    Mesleğiniz : Paylaşaım olsun ki aradığın bulunsun

heps Geri: Amaç terbiyesizlik deil okuyunuz.. belaltı sözler..

Mesaj tarafından CeRen Ptsi Haz. 11, 2007 12:54 pm

çok güzelllllllll
    tenk you
    hosnutfm
    hosnutfm
    Co-Modelatör
    Co-Modelatör

Erkek
    Nereden? : Karanlıklar Ülkesi
    Hobileriniz İlgi Alanınız : Kurtlar Vadisi
    Mesleğiniz : Müzik,Spor

Mesaj tarafından hosnutfm Çarş. Haz. 13, 2007 12:42 pm

teşekkür
    Bereaved
    Bereaved
    Admin
    Admin

Erkek
    Nereden? : Bilgisayarın Başında
    Hobileriniz İlgi Alanınız : Mesleğim Hobim
    Mesleğiniz : Elektronik Teknikeri

Habi İlgi Alanı
    Ruh Haliniz: Haylaz
    Forum Tecrübeniz: Paylaşımcı Bilgi Veren Paylaşımcı Bilgi Veren

Mesaj tarafından Bereaved Ptsi Haz. 25, 2007 5:09 am

paylaşım içimnn teşşkürller
    Tuğçe34
    Tuğçe34
    Çalışkan Üye
    Çalışkan Üye

Erkek
    Nereden? : İzmir/Bornova
    Hobileriniz İlgi Alanınız : Yok
    Mesleğiniz : Sevmek Paylaşmaktır

Mesaj tarafından Tuğçe34 Salı Haz. 26, 2007 3:41 am

Başta başka şeylere gidiyo aklım da sonu iyi
    Kral_Oktay
    Kral_Oktay
    Çalışkan Üye
    Çalışkan Üye

Kadın
    Nereden? : Sokaka kadını vicdansız sürtük

Mesaj tarafından Kral_Oktay Paz Tem. 01, 2007 2:34 pm

KARDEŞİM PAYLAŞIM İÇİN SAO ARKADAŞLAR LA OKUDUK OK GÜLDÜK
    Bereaved
    Bereaved
    Admin
    Admin

Erkek
    Nereden? : Bilgisayarın Başında
    Hobileriniz İlgi Alanınız : Mesleğim Hobim
    Mesleğiniz : Elektronik Teknikeri

Habi İlgi Alanı
    Ruh Haliniz: Haylaz
    Forum Tecrübeniz: Paylaşımcı Bilgi Veren Paylaşımcı Bilgi Veren

Mesaj tarafından Bereaved Cuma Tem. 13, 2007 5:15 am

oktay izmirden nezaman geliyorsun bi gitdin dahayoksun unutdun mu burayıShocked
    CeRen
    CeRen
    Çalışkan Üye
    Çalışkan Üye

Kadın
    Nereden? : İstanbul/Taksim
    Hobileriniz İlgi Alanınız : Ben Böyle mutluyum değişmeye ihdiyacım yok
    Mesleğiniz : Paylaşaım olsun ki aradığın bulunsun

Mesaj tarafından CeRen Salı Tem. 17, 2007 1:46 am

komikler ama bazıları konu dışı

Forum Saati Perş. Mayıs 02, 2024 2:37 am